Černé skládky #2913

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Iva   |   17. 7. 2017 (16:39)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

U tlf. budky na Koněvově 57 je odložen skelet vysoké lednice a před domem čp.61 zůstaly nevyvezené pytle s odpadky. Děkuji moc za úklid.

Reakce Čisté Trojky   |   18. 7. 2017 (10:35)

Děkujeme za podnět. Na místě jsme uklidili.

Reakce Čisté Trojky   |   18. 7. 2017 (10:37)

Fotografie po zásahu.