Veřejná zeleň (nepořádek, projevy vandalismu) #2912

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Objeveno Čistou Trojkou   |   17. 7. 2017 (15:52)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Značka u stromu.

Reakce Čisté Trojky   |   17. 7. 2017 (15:56)

Uklizeno Čistou Trojkou.