Černé skládky #2910

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Objeveno Čistou Trojkou   |   17. 7. 2017 (15:43)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Nepořádek na chodníku.

Reakce Čisté Trojky   |   17. 7. 2017 (15:45)

Uklizeno Čistou Trojkou.