Černé skládky #2905

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Objeveno Čistou Trojkou   |   17. 7. 2017 (14:09)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Odpadky a oblečení na trávníku.

Reakce Čisté Trojky   |   17. 7. 2017 (14:21)

Uklizeno čistou trojkou.