Veřejná zeleň (nepořádek, projevy vandalismu) #2904

Stav hlášení: vyřízeno předáním na odpovědnou organizaci / věc je v řešení

Vložil(a): Karel   |   17. 7. 2017 (13:11)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobry den, chtel bych se zeptat kdo ma na starosti sekani meze ktera je na kraji parku Zidovske pece. Pri sekani zelene bylo toto misto opakovane vynechano byt min. rok bylo pracovniky sekano.
Dekuji

Reakce Čisté Trojky   |   18. 7. 2017 (16:50)

Děkujeme za podnět. Poptáme na zastupitelství a dáme vám zprávu.