Dětská hřiště (nepořádek, projevy vandalismu) #2903

Stav hlášení: vyřízeno předáním na odpovědnou organizaci / věc je v řešení

Vložil(a): Filip   |   17. 7. 2017 (12:18)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobrý den,

rádi chodíme do dětského parku na Lobkovikém náměstí, bohužel se teď v posledních dnech situace výrazně zhoršila...

V dětském parku to začalo velice smrdět...
1, bezdomovci se asi usídlili v keři sousedící přímo s dětským hřištěm...
2, do stejného keře chodí, a to nejenom bezdomovci, na toaletu (i velkou)

Na hřišti se navíc v poslední době začali objevovat vajgly, které jsou pro děti velice nebezpečné...

Obecně mi bezdomovci nevadí, soucítím s nimi, ale mám názor, že jejich chování nesmí zasahovat do osobního prostoru ostatních spoluobčanů...

Na Lobkovičáku byli vždycky, ale svým chováním nikdy nezasahovali do poklidného soužití...až nyní.

Dnešní návštěva parku byla velice nepříjená a nechutná...když navíc uvážím, že se jedná o prostor před základní školou...

Dalo by se s tím něco udělat? Osobně bych navrhoval jeden drobnější zásah městské policie, prostříhání keřů, případně zhotovení veřejného WC...

Reakce Čisté Trojky   |   18. 7. 2017 (16:55)

Děkujeme vám za podnět. Na problém upozorníme odpovědné organizace. Na náměsti poměrně často po bezdomovcích uklízíme.