Nepořádek kolem sběrných nádob na komunální odpad #2902

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Petr   |   17. 7. 2017 (07:49)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Odhozeny nedoplatek v kosi. Hrozí vzplanutí.

Reakce Čisté Trojky   |   17. 7. 2017 (11:33)

Děkujeme vám za podnět. Na místě jsme byly. Koš je v pořádku.