Dětská hřiště (nepořádek, projevy vandalismu) #2900

Stav hlášení: vyřízeno předáním na odpovědnou organizaci / věc je v řešení

Vložil(a): Ladislav   |   16. 7. 2017 (19:00)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobrý den, bylo by možné vyčistit mobilní záchod na dětském hřišti "Písečná Duna". Velmi zapacha. Děkuji

Reakce Čisté Trojky   |   18. 7. 2017 (16:52)

Děkujeme vám za podnět. Nahlasíme podnět odpovědné organizaci.