Úklid ulic #2897

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): David   |   16. 7. 2017 (15:25)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

opřené dveře o strom
OPRAVA adresy: Koněvova 133
bohužel již chybně zadaný údaj nelze opravit, na telefonu je z webu zadávání adresy kapku nepraktické

Reakce Čisté Trojky   |   17. 7. 2017 (13:06)

Děkujeme vám za podnět. Dveře jsme odstranili.