Úklid ulic #2894

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Fanda   |   15. 7. 2017 (09:38)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

15.7.2017 Lidský exkrement na přístupové cestě na cyklostezku u Vítkova z ulice Lukášova (rampa za restaurací Lumbini /dříve DOBRÁ TREFA). Bohužel tam někdo svou potřebu vykonává pravidelně :(

Reakce Čisté Trojky   |   17. 7. 2017 (11:34)

Děkujeme za podnět. Na místě jsme uklidili.