Dětská hřiště (nepořádek, projevy vandalismu) #2893

Stav hlášení: vyřízeno předáním na odpovědnou organizaci / věc je v řešení

Vložil(a): Vladimira   |   14. 7. 2017 (22:56)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobrý den, jen aktualizace k problému č. 2626 z 1.6. (nejde mi komentovat přímo u něj).
Jedná se o zanedbanou údržbu dětského hřiště, konkrétně u lanovky trčí už dlouho ze dřeva ulomené šrouby. Psali jste, že jste problém nahlásili zodpovědné organizaci. Mohu vám zodpovědně říct, že do dnešního dne zodpovědná organizace nehnula ani prstem :-/
Viz aktuální foto.

Reakce Čisté Trojky   |   18. 7. 2017 (16:51)

Děkujeme vám za podnět. Poptáme kde to vázne.