Černé skládky #2888

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Objeveno Čistou Trojkou   |   14. 7. 2017 (13:52)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Rozměrný odpad mimo kontejner.

Reakce Čisté Trojky   |   14. 7. 2017 (15:01)

Uklizeno Čistou Trojkou.