Černé skládky #2881

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Objeveno Čistou Trojkou   |   13. 7. 2017 (14:49)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Rozměrný dřevěný odpad na chodníku.

Reakce Čisté Trojky   |   13. 7. 2017 (15:30)

Uklizeno Čistou Trojkou.