Veřejná zeleň (nepořádek, projevy vandalismu) #2878

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Patrik   |   13. 7. 2017 (07:43)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobry den, chcel by som poziadat o vyriesenie staznosti 2851. Poukazoval som v nom na neporiadok na kuse zelene pozdlaz ulice Kalisnickej a prilozil fotografie. Ten pas zelene aj s odpadkami ma asi 100 metrov a prilozil som ako priklady 3 fotografie z roznych usekov. Vy ste upratali asi 3metrovy kus (pokryty 1 fotkou) a zvysne odpadky zostali tam.
Dakujem.

Reakce Čisté Trojky   |   13. 7. 2017 (11:14)

Dobrý den,
lokalitu jsme dnes na vaší žádost opět prošli a poklidili. Upozorňujeme pouze, že Čistá Trojka nenahrazuje komplexní úklid ulic. Vrch Vítkov je pro informaci ve správě hlavního města Prahy a ne městské části Prahy 3.
Pavel, Čistá Trojka

Vložil(a): Patrik   |   13. 7. 2017 (12:07)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dakujem!

A ocenujem vykonanu pracu aj ked to udajne nie je vo Vasej sprave.To ja neviem. Len viem, ze byvam v Prahe 3 a ohladom poriadku v nasej ulici sa toho deje velmi malo bez toho, aby nejaky obcan niekam napisal podnet.