Černé skládky #2875

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Objeveno Čistou Trojkou   |   12. 7. 2017 (15:39)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Oblečení a odpadky mimo kontejner objeveno

Reakce Čisté Trojky   |   12. 7. 2017 (16:03)

Uklizeno Čistou Trojkou.