Černé skládky #2873

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Jirka   |   12. 7. 2017 (15:05)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

nepovolená skládka - materiál z vybourané koupelny

Reakce Čisté Trojky   |   12. 7. 2017 (16:36)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Skládku tohoto rázu by chtělo spíše prošetřit. Pokud si soukromá osoba vynese takto svojí koupelnu, měl by si zajistit odvoz do sběrného dvora. Takto je to nelegální skládka a měla by MP Praha 3 zjistit pokud původce a pokutovat jej. Bohužel není to jednoduché a je to věčný nešvar.

Čistá Trojka

Vložil(a): Jirka   |   13. 7. 2017 (08:41)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobrý den,
hlídka na místě provedla veškeré úkony ke zjištění původce skládky. Nebylo zjištěno, kdo skládku založil a proto Vás žádáme o úklid tohoto místa.

Městská policie hl. m. Prahy
Obvodní ředitelství Praha 3
Lupáčova 14, 130 00
tel.: +420 222 025 128-9
email: operacni.p3@mppraha.cz

Reakce Čisté Trojky   |   13. 7. 2017 (09:42)

Dobrý den,
děkujeme za bližší informace. Dnes skládku odvezeme.
s pozdravem
Pavel, Čistá Trojka

Reakce Čisté Trojky   |   13. 7. 2017 (13:29)

Dobrý den,
dle našeho předpokladu byl přistaven již kontejner a skládka po našem příjezdu je v něm.
Pavel, Čistá Trojka