Psí exkrementy #2870

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Jozef   |   12. 7. 2017 (09:33)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Psí exkrementy na ulici.

Reakce Čisté Trojky   |   12. 7. 2017 (11:58)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Na uvedeném místě jsme byli a uklidili. Pavel, Čistá Trojka