Černé skládky #2869

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Jozef   |   12. 7. 2017 (09:31)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Tohle místo potřebuje opět pročistit. Děkuji.

Reakce Čisté Trojky   |   12. 7. 2017 (11:33)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Na uvedeném místě jsme a uklidili. Pavel, Čistá Trojka