Úklid ulic #2867

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): David   |   11. 7. 2017 (20:38)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Vyhozena lednička u popelnic.

Děkuji za likvidaci.

Reakce Čisté Trojky   |   12. 7. 2017 (13:31)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Na uvedeném místě jsme byli a uklidili. Pavel, Čistá Trojka