Veřejná zeleň (nepořádek, projevy vandalismu) #2865

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Markéta   |   11. 7. 2017 (16:39)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Nepořádek na grilovacím místě v parku Židovské pece

Reakce Čisté Trojky   |   11. 7. 2017 (16:45)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Úklid uvedeného místa jsme naplánovali na následující pracovní den.
Čistá Trojka

Reakce Čisté Trojky   |   12. 7. 2017 (13:31)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Na uvedeném místě jsme byli a uklidili. Pavel, Čistá Trojka