Černé skládky #2864

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Objeveno Čistou Trojkou   |   11. 7. 2017 (12:33)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Přeplněný koš a spousta odpadků kolem.

Reakce Čisté Trojky   |   11. 7. 2017 (13:10)

Uklizeno Čistou Trojkou.