Nepořádek kolem sběrných nádob na komunální odpad #2863

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Jaroslav   |   10. 7. 2017 (21:22)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dřevěné desky (zbytky nábytku) a plechovka od barev (s barvou) u sběrných nádob.

Reakce Čisté Trojky   |   11. 7. 2017 (14:19)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Na místě jsme byli a vše uklidili.
Pavel, Čistá Trojka