Veřejná zeleň (nepořádek, projevy vandalismu) #2857

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Olda   |   10. 7. 2017 (13:43)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Vyvrácená malá lípa u chodníku.

Reakce Čisté Trojky   |   10. 7. 2017 (16:06)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Kontrolu a případný úklid tohoto místa jsme naplánovali na následující pracovní den. Pavel, Čistá Trojka

Reakce Čisté Trojky   |   11. 7. 2017 (11:22)

Dobrý den,
na místě jsme dnes byli a vyvrácenou lípu odstranili.
Čistá Trojka