Nepořádek kolem kontejnerů na tříděný odpad #2853

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Jan   |   10. 7. 2017 (06:42)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobry den, u kontejnerů na tříděný odpad je zase spousta jiného různého odpadu, který je rozházené okolo.

Reakce Čisté Trojky   |   10. 7. 2017 (10:58)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Na místě jsme dnes provedli kontrolu a již je vše v pořádku.
Čistá Trojka