Černé skládky #2849

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): marek   |   7. 7. 2017 (15:08)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

chtěl bych si stěžovat aby se odstranil klandr kolem stromu na rohu ulic Zelenky-Hajského a Koněvova nachází se zde před večerkou schází se tam non stop narkomani a bezdomovci spí tam u toho stromů a konzumují alkohol a omamné látky a dělají nepořádek pořád nachází se tu zde zátky a rozbité lahve a nedopalky právě vás žádám aby se tento klandr kolem stromů odstranil místní lidi kteří mají okna do ulice Zelenky-Hajského si na tohle již už několikrát stěžovali a nepřejí si aby tam byl klandr

Reakce Čisté Trojky   |   7. 7. 2017 (15:18)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět, který předáme k rozhodnutí na MČ Praha 3.
Jan, Čistá Trojka