Černé skládky #2846

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Objeveno Čistou Trojkou   |   7. 7. 2017 (13:30)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Černé pytle odložené na chodníku.

Reakce Čisté Trojky   |   7. 7. 2017 (14:07)

Uklizeno Čistou Trojkou.