Nepořádek kolem sběrných nádob na komunální odpad #2843

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Neal   |   6. 7. 2017 (19:04)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Matrace, staré dveře a další odpadky vedle kontejneru.

Reakce Čisté Trojky   |   7. 7. 2017 (12:52)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Na místě jsme byli a vše uklidili. Pavel, Čistá Trojka