Další podněty Čisté Trojce #2842

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Tereza   |   6. 7. 2017 (12:56)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobrý den, na rohu ulice Zelenky-Hajského a Koněvovy u potravin je po domácku přidělaná lavička, prosím o její odstranění, ve dne v noci se u ní shlukují nejrůznější osoby v rozmanitém stádiu opilosti, bezdomovci, aj. Opravdu je to hrůza, řev, nadávky, hluk...Opravdu s malým dítětem je to k nesnesení. Prosím o řešení, na webu Prahy 3 není uvedený zábor, nemá to tam co dělat. Děkuji.

Reakce Čisté Trojky   |   7. 7. 2017 (13:10)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Na místě jsme byli a nepovolený zábor (lavičku) jsme odstranili.
Pavel, Čistá Trojka