Nepořádek kolem sběrných nádob na komunální odpad #2838

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Objeveno Čistou Trojkou   |   4. 7. 2017 (12:37)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Zaneřáděný odpadkový koš.

Reakce Čisté Trojky   |   4. 7. 2017 (14:54)

Uklizeno Čistou Trojkou.