Nepořádek kolem sběrných nádob na komunální odpad #2837

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Sebastien   |   4. 7. 2017 (10:13)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobrý den, prosím o odklizení zřejmě použité toalety. Není na to pěkný pohled. Děkuji.

Reakce Čisté Trojky   |   4. 7. 2017 (12:33)

Dobrý den,
děkujeme za podnět. Na uvedeném místě jsme uklidili.
Pavel, Čistá Trojka