Černé skládky #2835

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Objeveno Čistou Trojkou   |   3. 7. 2017 (16:16)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Odložený kufr uprostřed chodníku.

Reakce Čisté Trojky   |   3. 7. 2017 (16:54)

Uklizeno Čistou Trojkou.