Černé skládky #2834

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Objeveno Čistou Trojkou   |   3. 7. 2017 (14:55)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Odpad odložený mimo uzamčený kontejner.

Reakce Čisté Trojky   |   3. 7. 2017 (15:42)

Uklizeno Čistou Trojkou.