Černé skládky #2830

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Emailem nahlášeno Čisté Trojce   |   3. 7. 2017 (11:57)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobrý den, chtěl bych nahlásit odhozený odpad, je to nějaká skříň, leží cca dva metry od komunikace v ulici Novovysocanska, přímo naproti prodejně čerpací stanice Benzina.

Reakce Čisté Trojky   |   3. 7. 2017 (16:27)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Na místě jsme byli a uklidili. Pavel, Čistá Trojka