Veřejná zeleň (nepořádek, projevy vandalismu) #2826

Stav hlášení: vyřízeno předáním na odpovědnou organizaci / věc je v řešení

Vložil(a): Robert   |   2. 7. 2017 (20:47)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Zdravím někdy v květnu jsem zde hlásil problém s prorůstající vegetací do oken domu. Na problém jste zareagovali tak že jste ho podstopili prislusnemu odboru. Nicméně dodnes se nic nestalo tak to zde urguji. Děkuji za brzké vyřízení.

Reakce Čisté Trojky   |   3. 7. 2017 (12:19)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Vámi uvedený strom opět zaurgujeme. Pavel, Čistá Trojka