Veřejná zeleň (nepořádek, projevy vandalismu) #2824

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Pavel   |   2. 7. 2017 (15:59)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobrý den, již delší dobu se nikdo nestará o strom který roste vedle našeho baráku (roh Hájkova a Jeseniova, strom z ulice Jeseniovy) a je součástí veřejné zeleně. Dorostl již do takových rozměrů, že se větve shíbají dolů a pár jich dorostlo až na náš dům. Nevím, zda toto spadá do Vaší kompetence, ale pokud ano, mohli byste jej trochu zkrátit? Pokud ne, předejte prosím na pověřená místa, pokud máte možnost. Děkuji mnohokrát.

Reakce Čisté Trojky   |   3. 7. 2017 (12:18)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět, který jsme předali zodpovědné organizaci. Pavel, Čistá Trojka