Úklid ulic #2821

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): David   |   1. 7. 2017 (13:12)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Odpadky a stara matrace na travniku. Smrdi a hezky pohled to tez neni :( Vyhozena vice než týdenem.

Děkuji za likvidaci

Reakce Čisté Trojky   |   3. 7. 2017 (14:26)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Na místě jsme byli a vše uklidili. Pavel, Čistá Trojka