Nepořádek kolem kontejnerů na tříděný odpad #2820

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Lucie   |   1. 7. 2017 (09:36)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Prosím o uklizení

Reakce Čisté Trojky   |   3. 7. 2017 (12:01)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Na místě jsme provedli kontrolu a kontejnery jsou již v pořádku. Pavel, Čistá Trojka