Černé skládky #2815

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Telefonicky nahlášeno Čisté Trojce   |   30. 6. 2017 (13:30)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Matrace a spousta odpadků v zeleni.

Reakce Čisté Trojky   |   30. 6. 2017 (15:57)

Děkujeme za podnět. Černou skládku jsme uklidili.
Radek, Čistá Trojka