Černé skládky #2813

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Telefonicky nahlášeno Čisté Trojce   |   30. 6. 2017 (12:04)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Odpadky, dřeva atd.

Reakce Čisté Trojky   |   30. 6. 2017 (13:11)

Děkujeme za podnět. Nepořádek jsme uklidili.
Radek, Čistá Trojka