Úklid ulic #2812

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Hlášeno SMS zprávou.   |   30. 6. 2017 (11:02)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Rozbita poklice automobilu u chodníku.

Reakce Čisté Trojky   |   30. 6. 2017 (12:06)

Děkujeme za podnět. Poklici jsme uklidili.
Radek, Čistá Trojka