Veřejná zeleň (nepořádek, projevy vandalismu) #2806

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Karel   |   28. 6. 2017 (08:38)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobry den,
chtel bych pozadat o uklid neporadku v parku Zidovske pece. Lokalita grilovaci misto, pod srazek na prave strane schodu smerem k vystavbe novych domu u projektu Alfarezidence.

Reakce Čisté Trojky   |   28. 6. 2017 (13:07)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Na místě jsme byli, lokalitu prošli a vše uklidili. Pavel, Čistá Trojka