Veřejné osvětlení #2804

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Denis   |   27. 6. 2017 (21:42)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Nefunguje zelené světlo semaforu pro chodce.

Reakce Čisté Trojky   |   28. 6. 2017 (16:07)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Již je vše v pořádku. Zelená světla pro chodce na semaforu svítí.
Radek, Čistá Trojka