Psí exkrementy #2800

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Jozef   |   27. 6. 2017 (12:26)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Psí exkrement na ulidi. A opodál při vedlejším stromu jsou pak nějaké odpadky.

Reakce Čisté Trojky   |   27. 6. 2017 (15:40)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Na místě jsme byli a vše nahlášené uklidili. Pavel, Čistá Trojka