Černé skládky #2793

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Telefonicky nahlášeno Čisté Trojce   |   26. 6. 2017 (13:33)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Odpadky v zeleni mezi Lupáčova/Prokopova.

Reakce Čisté Trojky   |   26. 6. 2017 (15:18)

Uklizeno Čistou Trojkou.