Veřejná zeleň (nepořádek, projevy vandalismu) #2791

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Hana   |   26. 6. 2017 (12:27)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Poškozené hrazení kolem stromu; již hlásila cca rokem; + betonové odpadky. Před Slavíkova 12.

Reakce Čisté Trojky   |   26. 6. 2017 (16:32)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Betonové odpadky jsme uklidili. Hrazení kolem stromu je již hlášené.
Čistá Trojka