Další podněty Čisté Trojce #2790

Stav hlášení: vyřízeno předáním na odpovědnou organizaci / věc je v řešení

Vložil(a): Hana   |   26. 6. 2017 (12:24)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Poškozená dlažba, před Slavíkova 12.

Reakce Čisté Trojky   |   26. 6. 2017 (13:25)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět, který jsme nahlásili Technické správě komunikací.
Čistá Trojka