Úklid ulic #2789

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Hana   |   26. 6. 2017 (12:22)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Odpadky navíc - Slavíkova ul.

Reakce Čisté Trojky   |   26. 6. 2017 (16:12)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Na místě jsme byli a nepořádek uklidili.
Radek, Čistá Trojka