Černé skládky #2788

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Jirka   |   26. 6. 2017 (11:29)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Prosim o odvoz. Nekdo to tu nechal. A kousek vedle ke krizovatce nekdo nechal rozlamanou kolobezku. Dik.

Reakce Čisté Trojky   |   26. 6. 2017 (13:22)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Na místě jsme byli a vše zmíněné uklidili.
Čistá Trojka

Vložil(a): Jirka   |   26. 6. 2017 (14:31)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Díky!