Veřejná zeleň (nepořádek, projevy vandalismu) #2786

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Jiri   |   26. 6. 2017 (07:00)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobry den, prosim o odstraneni vetrem polamane zelene (viz fotografie) na rohu ulic Rohacova 103 / Hajkova. Dekuji moc. Jungmann

Reakce Čisté Trojky   |   26. 6. 2017 (11:58)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Na místě jsme byli a větve uklidili.
Čistá Trojka