Nepořádek kolem kontejnerů na tříděný odpad #2785

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Lucie   |   25. 6. 2017 (13:43)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Prosim o uklizeni, dekuji

Reakce Čisté Trojky   |   26. 6. 2017 (13:20)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Na místě jsme byli a uklidili.
Čistá Trojka